Kontaktmøte foresatte Vg1

12
sep.
Fra kl: 17:30  - 20:00
Legg til i kalender

Invitasjon kommer i ranselpost, på e-post fra kontaktlærer og ligger her.

Kontaktmøte for foresatte på VG1

 

Bleiker videregående skole inviterer foresatte til elever i Vg1 til møte

 

Torsdag 12. september 2018 kl. 17.30 – 20.00

 

Vi er godt i gang med skoleåret – og elevene har fått anledning til å bli kjent med sine klassekamerater, møte faglærere og bli kjent med Bleiker videregående skole.

Nå er det deres tur.

 

Program:

 

Kl. 17.30 Felles informasjon i auditoriet ved rektor, skolens ledelse og elevtjenesten

 

Kl. 18.30 – 20.00 - Klassevise møter med kontaktlærer

 

Vi håper flest mulig av de foresatte har anledning til å møte, da det er av stor verdi for alle parter å utvikle gode relasjoner for å få til et godt samarbeid rundt den enkelte elev.

Dette skoleåret har videregående skoler i Akershus startet opp med et nytt skoleadministrativt system, Visma InSchool, hvor foresatte til elever under 18 år vil få tilgang til å logge seg inn for å se elevens timeplan, tilstedeværelse og halvårsvurderinger med mer. Pålogging til InScool er via «MinID», som krever registrering av fødselsnummer på skolen.

 

Registering og håndtering av personnummer er sensitiv informasjon, slik at dette blir registrert i InSchool på kontaktmøte av kontaktlærer. Ta gjerne med personnummer for andre foresatte, om ikke begge kan møte. Kan dere ikke stille på kontaktmøte, avtal med kontaktlærer på e-post om dere ønsker tilgang (anbefales). For mer informasjon se vedlagt brev eller hjemmesidene til Bleiker vgs.

 

Vennligst send svar til kontaktlærer på e-post senest mandag 9. september med navn på elev, og om du eller dere kommer på kontaktmøte eller ikke har anledning.

Klasse Kontaktlærer Epost
1ELA Arne Torgersen Arne.torgersen@bleiker.vgs.no
1ELB Dag Henning Borg Dag.Henning.Borg@bleiker.vgs.no
1HSA Marianne Gunby Andresen Marianne.gunby.andresen@bleiker.vgs.no
1HSB Marie Ording marie.ording@bleiker.vgs.no
1HSC Eivind Brattberg eivind.brattberg@bleiker.vgs.no
1MPA Svetlana Johansen svetlana.johansen@bleiker.vgs.no
1SSA Trine Birgitte Dahl Tryggestad Trine.Birgitte.Dahl.Tryggestad@bleiker.vgs.no
1SSB Linda Bråthen linda.brathen@bleiker.vgs.no
1SSC Bjørn Kildahl bjorn.kildahl@bleiker.vgs.no
1TIA Muhammad Zia Hussain muhammad.zia.hussain@bleiker.vgs.no
1TIB Ole Bernhard Wethe ole.bernhard.wethe@bleiker.vgs.no
1TIC Siv Ingrid Thomassen siv.ingrid.thomassen@bleiker.vgs.no