Ansatte

Alle ansatte

Amanda Amundsen

Tilsynsvakt

Amanda.Amundsen@bleiker.vgs.no

Cecilie Jahnsen Andersen

Cecilie.Jahnsen.Andersen@bleiker.vgs.no

Peter Andersson-Ulseth

Peter.Andersson-Ulseth@bleiker.vgs.no

Marianne Gunby Andresen

marianne.gunby.andresen@bleiker.vgs.no

Ellen Austad

Rådgiver/Prosjektleder

ellen.austad@bleiker.vgs.no

Christine Berg

Elevassistent

Christine.Berg@bleiker.vgs.no

Karine Bakkejord Bergseth

Tilkallingsvikar

Karine.Bakkejord.Bergseth@bleiker.vgs.no

Adrian Frogh Bergsnev

IKT-lærling

Adrian.Frogh.Bergsnev@bleiker.vgs.no

Nanna Mari Blomfeldt

Elevassistent

Nanna.Mari.Blomfeldt@bleiker.vgs.no

Renate Borg

Miljøarbeider

Renate.Borg@bleiker.vgs.no

Tone Luise Holtedahl Brinchmann

tone.luise.holtedahl.brinchmann@bleiker.vgs.no

Kai Morten Brårmo

Systemansvarlig

Kai.Morten.Brarmo@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 77

Pia Magnhild Clarholm

Elevassistent

Pia.Magnhild.Clarholm@bleiker.vgs.no

Mona Løbak Dammen

Sekretær

Mona.Lobak.Dammen@bleiker.vgs.no

Jon Egil Ekern

Driftsoperatør

Jon.Egil.Ekern@afk-eiendom.no

Bjarne Trond Engebretsen

BJARNE.TROND.ENGEBRETSEN@bleiker.vgs.no

Beate Gusfre

Vikar kontor

Beate.Gusfre@bleiker.vgs.no

Inguna Haanes

Elevassistent

Inguna.Haanes@bleiker.vgs.no

Monica Halle

Avdelingsleder HO/FF/AMS

monica.halle@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 35

June Hansen

Elevassistent

June.Hansen@bleiker.vgs.no

Trude Hanssen

Elevassistent

Trude.Hanssen@bleiker.vgs.no

Majabe Ibrahim Hassan

Tilsynsvakt

hama01031@elev.afk.no

Catrine Ottosen Haug

Konsulent

catrine.ottosen.haug@bleiker.vgs.no

Marianne Heir

Assisterende rektor

Marianne.Heir@bleiker.vgs.no

Ole-Jonny Helgerud

Elevassistent

Ole-Jonny.Helgerud@bleiker.vgs.no

Odd Harald Henriksen

Vaktmester

odd.harald.henriksen@bleiker.vgs.no

Anette Huse

Elevassistent

Anette.Huse@bleiker.vgs.no

Rabee Jaber Irar

Elevassistent

Rabee.Jaber.Irar@bleiker.vgs.no

Vidar Jensen

Elevassistent

Vidar.Jensen@bleiker.vgs.no

Bård William Jensen

Bard.William.Jensen@bleiker.vgs.no

Svetlana M. Johansen

Svetlana.M.Johansen@bleiker.vgs.no

Hata Kazaferovic

HR-konsulent

Hata.Kazaferovic@bleiker.vgs.no

Marit Kronen

Elevassistent / Faggruppeleder TO

marit.kronen@bleiker.vgs.no

Jacek Mariusz Krupa

jacek.krupa@bleiker.vgs.no

Ari Børde Krøyer

Avdelingsleder EL/TIP/FF

Ari.Borde.Kroyer@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 45

Anne Elisabeth Larsen

Kantinemedarbeider

anne.elisabeth.larsen@bleiker.vgs.no

Truls Lindahl

Elevassistent

Truls.Lindahl@bleiker.vgs.no

Tanja Marianne Hauge Linde

tanja.marianne.hauge.linde@bleiker.vgs.no

Ulf Ørjan Lunga

Elevassistent

ulf.orjan.lunga@bleiker.vgs.no

Hanna Rodgers Løseth

Hanna.Rodgers.Loseth@bleiker.vgs.no

Miriam Rese Marthinsen

Miriam.Rese.Marthinsen@bleiker.vgs.no

Kristine Bøvre Mikkelsen

Kristine.Bovre.Mikkelsen@bleiker.vgs.no

Inger Marie Milde

Administrasjonsleder

Inger.Marie.Milde@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 04

Merethe Mørk

Rådgiver

Merethe.Mork@bleiker.vgs.no

Ian Naysmith

Tilkallingsvikar

May Brit Nilsen

Elevassistent

May.Brit.Nilsen@bleiker.vgs.no

Ina Cecilie Pettersen

Praksiskandidat

Ina.Cecilie.Pettersen@bleiker.vgs.no

Rune Ravnvik

Elevassistent

Rune.Ravnvik@bleiker.vgs.no

Rabha Rochdi

Elevassistent

rabha.rochdi@bleiker.vgs.no

Kerstin Rød

Helsesøster

krod@asker.kommune.no

Tlf: 66 75 35 42

Anne Marie B. Rødnes

Anne.Marie.B.Rodnes@bleiker.vgs.no

Anita Salamonsen

Rådgiver

Anita.Salamonsen@bleiker.vgs.no

Synnøve Wisløff Samuelsen

Synnove.Wisloff.Samuelsen@bleiker.vgs.no

Magomed Vakhajevit Selmurzaev

Magomed.Vakhajevit.Selmurzaev@bleiker.vgs.no

Anwar Shaban

Vikar EF

Anwar.Shaban@bleiker.vgs.no

Lusine Simonyan

Elevassistent

Lusine.Simonyan@bleiker.vgs.no

Dag Steenfeldt-Foss

Praksisstudent

Dag.Steenfeldt-Foss@bleiker.vgs.no

Anita Stolp

Elevassistent

anita.stolp@bleiker.vgs.no

Kåre-Andre Sundberg

Elevassistent

Kare-Andre.Sundberg@bleiker.vgs.no

Lise Marie Sundsmoen

Økonomikonsulent

Lise.Marie.Sundsmoen@bleiker.vgs.no

Sveinn Sandvik Svendsen

Sveinn.Sandvik.Svendsen@bleiker.vgs.no

Åshild P. Sviland

Avdelingsleder MK/SS/FF/IKT

Ashild.P.Sviland@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 05

Niels Arne Rand Sælid

IKT-lærling

Niels.Arne.Rand.Salid@bleiker.vgs.no

Elisabeth G. Thorkildsen

elisabeth.g.thorkildsen@bleiker.vgs.no

Trine Birgitte Dahl Tryggestad

Trine.Birgitte.Dahl.Tryggestad@bleiker.vgs.no

Anne Kristin Ulleland

Anne.Kristin.Ulleland@bleiker.vgs.no

Elin Walby

Bibliotekar

elin.walby@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 27

Miriam Martinsen Young

Miriam.Martinsen.Young@bleiker.vgs.no

Bjørn Ytterdal

Avdelingsleder TO

bjorn.ytterdal@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 90

Elektrofag

Peter Andersson-Ulseth

Peter.Andersson-Ulseth@bleiker.vgs.no

Ari Børde Krøyer

Avdelingsleder EL/TIP/FF

Ari.Borde.Kroyer@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 45

Tanja Marianne Hauge Linde

tanja.marianne.hauge.linde@bleiker.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Marianne Gunby Andresen

marianne.gunby.andresen@bleiker.vgs.no

Monica Halle

Avdelingsleder HO/FF/AMS

monica.halle@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 35

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Karine Bakkejord Bergseth

Tilkallingsvikar

Karine.Bakkejord.Bergseth@bleiker.vgs.no

Svetlana M. Johansen

Svetlana.M.Johansen@bleiker.vgs.no

Service og samferdsel

Teknikk og industriell produksjon

Lærere

Cecilie Jahnsen Andersen

Cecilie.Jahnsen.Andersen@bleiker.vgs.no

Peter Andersson-Ulseth

Peter.Andersson-Ulseth@bleiker.vgs.no

Marianne Gunby Andresen

marianne.gunby.andresen@bleiker.vgs.no

Karine Bakkejord Bergseth

Tilkallingsvikar

Karine.Bakkejord.Bergseth@bleiker.vgs.no

Tone Luise Holtedahl Brinchmann

tone.luise.holtedahl.brinchmann@bleiker.vgs.no

Bjarne Trond Engebretsen

BJARNE.TROND.ENGEBRETSEN@bleiker.vgs.no

Bård William Jensen

Bard.William.Jensen@bleiker.vgs.no

Svetlana M. Johansen

Svetlana.M.Johansen@bleiker.vgs.no

Jacek Mariusz Krupa

jacek.krupa@bleiker.vgs.no

Tanja Marianne Hauge Linde

tanja.marianne.hauge.linde@bleiker.vgs.no

Hanna Rodgers Løseth

Hanna.Rodgers.Loseth@bleiker.vgs.no

Miriam Rese Marthinsen

Miriam.Rese.Marthinsen@bleiker.vgs.no

Kristine Bøvre Mikkelsen

Kristine.Bovre.Mikkelsen@bleiker.vgs.no

Ian Naysmith

Tilkallingsvikar

Anne Marie B. Rødnes

Anne.Marie.B.Rodnes@bleiker.vgs.no

Magomed Vakhajevit Selmurzaev

Magomed.Vakhajevit.Selmurzaev@bleiker.vgs.no

Anwar Shaban

Vikar EF

Anwar.Shaban@bleiker.vgs.no

Sveinn Sandvik Svendsen

Sveinn.Sandvik.Svendsen@bleiker.vgs.no

Elisabeth G. Thorkildsen

elisabeth.g.thorkildsen@bleiker.vgs.no

Trine Birgitte Dahl Tryggestad

Trine.Birgitte.Dahl.Tryggestad@bleiker.vgs.no

Anne Kristin Ulleland

Anne.Kristin.Ulleland@bleiker.vgs.no

Miriam Martinsen Young

Miriam.Martinsen.Young@bleiker.vgs.no

Ledelse

Monica Halle

Avdelingsleder HO/FF/AMS

monica.halle@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 35

Marianne Heir

Assisterende rektor

Marianne.Heir@bleiker.vgs.no

Ari Børde Krøyer

Avdelingsleder EL/TIP/FF

Ari.Borde.Kroyer@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 45

Inger Marie Milde

Administrasjonsleder

Inger.Marie.Milde@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 04

Åshild P. Sviland

Avdelingsleder MK/SS/FF/IKT

Ashild.P.Sviland@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 05

Bjørn Ytterdal

Avdelingsleder TO

bjorn.ytterdal@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 90

Rådgivere

Ellen Austad

Rådgiver/Prosjektleder

ellen.austad@bleiker.vgs.no

Merethe Mørk

Rådgiver

Merethe.Mork@bleiker.vgs.no

Anita Salamonsen

Rådgiver

Anita.Salamonsen@bleiker.vgs.no

Andre ansatte

Amanda Amundsen

Tilsynsvakt

Amanda.Amundsen@bleiker.vgs.no

Christine Berg

Elevassistent

Christine.Berg@bleiker.vgs.no

Adrian Frogh Bergsnev

IKT-lærling

Adrian.Frogh.Bergsnev@bleiker.vgs.no

Nanna Mari Blomfeldt

Elevassistent

Nanna.Mari.Blomfeldt@bleiker.vgs.no

Renate Borg

Miljøarbeider

Renate.Borg@bleiker.vgs.no

Kai Morten Brårmo

Systemansvarlig

Kai.Morten.Brarmo@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 77

Pia Magnhild Clarholm

Elevassistent

Pia.Magnhild.Clarholm@bleiker.vgs.no

Mona Løbak Dammen

Sekretær

Mona.Lobak.Dammen@bleiker.vgs.no

Jon Egil Ekern

Driftsoperatør

Jon.Egil.Ekern@afk-eiendom.no

Beate Gusfre

Vikar kontor

Beate.Gusfre@bleiker.vgs.no

Inguna Haanes

Elevassistent

Inguna.Haanes@bleiker.vgs.no

June Hansen

Elevassistent

June.Hansen@bleiker.vgs.no

Trude Hanssen

Elevassistent

Trude.Hanssen@bleiker.vgs.no

Majabe Ibrahim Hassan

Tilsynsvakt

hama01031@elev.afk.no

Catrine Ottosen Haug

Konsulent

catrine.ottosen.haug@bleiker.vgs.no

Ole-Jonny Helgerud

Elevassistent

Ole-Jonny.Helgerud@bleiker.vgs.no

Odd Harald Henriksen

Vaktmester

odd.harald.henriksen@bleiker.vgs.no

Anette Huse

Elevassistent

Anette.Huse@bleiker.vgs.no

Rabee Jaber Irar

Elevassistent

Rabee.Jaber.Irar@bleiker.vgs.no

Vidar Jensen

Elevassistent

Vidar.Jensen@bleiker.vgs.no

Hata Kazaferovic

HR-konsulent

Hata.Kazaferovic@bleiker.vgs.no

Marit Kronen

Elevassistent / Faggruppeleder TO

marit.kronen@bleiker.vgs.no

Anne Elisabeth Larsen

Kantinemedarbeider

anne.elisabeth.larsen@bleiker.vgs.no

Truls Lindahl

Elevassistent

Truls.Lindahl@bleiker.vgs.no

Ulf Ørjan Lunga

Elevassistent

ulf.orjan.lunga@bleiker.vgs.no

May Brit Nilsen

Elevassistent

May.Brit.Nilsen@bleiker.vgs.no

Ina Cecilie Pettersen

Praksiskandidat

Ina.Cecilie.Pettersen@bleiker.vgs.no

Rune Ravnvik

Elevassistent

Rune.Ravnvik@bleiker.vgs.no

Rabha Rochdi

Elevassistent

rabha.rochdi@bleiker.vgs.no

Kerstin Rød

Helsesøster

krod@asker.kommune.no

Tlf: 66 75 35 42

Synnøve Wisløff Samuelsen

Synnove.Wisloff.Samuelsen@bleiker.vgs.no

Lusine Simonyan

Elevassistent

Lusine.Simonyan@bleiker.vgs.no

Dag Steenfeldt-Foss

Praksisstudent

Dag.Steenfeldt-Foss@bleiker.vgs.no

Anita Stolp

Elevassistent

anita.stolp@bleiker.vgs.no

Kåre-Andre Sundberg

Elevassistent

Kare-Andre.Sundberg@bleiker.vgs.no

Lise Marie Sundsmoen

Økonomikonsulent

Lise.Marie.Sundsmoen@bleiker.vgs.no

Niels Arne Rand Sælid

IKT-lærling

Niels.Arne.Rand.Salid@bleiker.vgs.no

Elin Walby

Bibliotekar

elin.walby@bleiker.vgs.no

Tlf: 66 75 35 27