Ansatte

Alle ansatte

Steinar Aabakken

Lærer

Steinar.Aabakken2@bleiker.vgs.no

Cecilie Jahnsen Andersen

Cecilie.Jahnsen.Andersen@bleiker.vgs.no

Peter Andersson-Ulseth

Peter.Andersson-Ulseth@bleiker.vgs.no

Marianne Gunby Andresen

marianne.gunby.andresen@bleiker.vgs.no

Karine Bakkejord Bergseth

Karine.Bakkejord.Bergseth@bleiker.vgs.no

Adrian Frogh Bergsnev

Adrian.Frogh.Bergsnev@bleiker.vgs.no

Tone Luise Holtedahl Brinchmann

tone.luise.holtedahl.brinchmann@bleiker.vgs.no

Pia Magnhild Clarholm

Pia.Magnhild.Clarholm@bleiker.vgs.no

Bjarne Trond Engebretsen

BJARNE.TROND.ENGEBRETSEN@bleiker.vgs.no

Håkon T. Gravdal

Hakon.T.Gravdal@bleiker.vgs.no

Katrine Djupvik Grindheim

Katrine.Djupvik.Grindheim@bleiker.vgs.no

Majabe Ibrahim Hassan

hama01031@elev.afk.no

Marianne Heir

marianne.heir@ski.vgs.no

Anette Huse

Bård William Jensen

Bard.William.Jensen@bleiker.vgs.no

Svetlana M. Johansen

Svetlana.M.Johansen@bleiker.vgs.no

Jacek Mariusz Krupa

jacek.krupa@bleiker.vgs.no

Anne Elisabeth Larsen

anne.elisabeth.larsen@bleiker.vgs.no

Kbergnut Anders Lindberg

Kbergnut.Anders.Lindberg@bleiker.vgs.no

Tanja Marianne Hauge Linde

tanja.marianne.hauge.linde@bleiker.vgs.no

Hanna Rodgers Løseth

Hanna.Rodgers.Loseth@bleiker.vgs.no

Miriam Rese Marthinsen

Miriam.Rese.Marthinsen@bleiker.vgs.no

Kristine Bøvre Mikkelsen

Kristine.Bovre.Mikkelsen@bleiker.vgs.no

Anne Marie B. Rødnes

Anne.Marie.B.Rodnes@bleiker.vgs.no

Synnøve Wisløff Samuelsen

Magomed Vakhajevit Selmurzaev

Magomed.Vakhajevit.Selmurzaev@bleiker.vgs.no

Kåre-Andre Sundberg

Kare-Andre.Sundberg@bleiker.vgs.no

Sveinn Sandvik Svendsen

Sveinn.Sandvik.Svendsen@bleiker.vgs.no

Åshild P. Sviland

Ashild.P.Sviland@bleiker.vgs.no

Niels Arne Rand Sælid

Niels.Arne.Rand.Salid@bleiker.vgs.no

Elisabeth G. Thorkildsen

elisabeth.g.thorkildsen@bleiker.vgs.no

Trine Birgitte Dahl Tryggestad

Trine.Birgitte.Dahl.Tryggestad@bleiker.vgs.no

Anne Kristin Ulleland

Anne.Kristin.Ulleland@bleiker.vgs.no

Tone Sudmann Varfjell

Tone.Sudmann.Varfjell@bleiker.vgs.no

Miriam Martinsen Young

Miriam.Martinsen.Young@bleiker.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Service og samferdsel

Teknikk og industriell produksjon

Ledelse

Andre ansatte

Steinar Aabakken

Lærer

Steinar.Aabakken2@bleiker.vgs.no

Cecilie Jahnsen Andersen

Cecilie.Jahnsen.Andersen@bleiker.vgs.no

Peter Andersson-Ulseth

Peter.Andersson-Ulseth@bleiker.vgs.no

Marianne Gunby Andresen

marianne.gunby.andresen@bleiker.vgs.no

Karine Bakkejord Bergseth

Karine.Bakkejord.Bergseth@bleiker.vgs.no

Adrian Frogh Bergsnev

Adrian.Frogh.Bergsnev@bleiker.vgs.no

Tone Luise Holtedahl Brinchmann

tone.luise.holtedahl.brinchmann@bleiker.vgs.no

Pia Magnhild Clarholm

Pia.Magnhild.Clarholm@bleiker.vgs.no

Bjarne Trond Engebretsen

BJARNE.TROND.ENGEBRETSEN@bleiker.vgs.no

Håkon T. Gravdal

Hakon.T.Gravdal@bleiker.vgs.no

Katrine Djupvik Grindheim

Katrine.Djupvik.Grindheim@bleiker.vgs.no

Majabe Ibrahim Hassan

hama01031@elev.afk.no

Marianne Heir

marianne.heir@ski.vgs.no

Anette Huse

Bård William Jensen

Bard.William.Jensen@bleiker.vgs.no

Svetlana M. Johansen

Svetlana.M.Johansen@bleiker.vgs.no

Jacek Mariusz Krupa

jacek.krupa@bleiker.vgs.no

Anne Elisabeth Larsen

anne.elisabeth.larsen@bleiker.vgs.no

Kbergnut Anders Lindberg

Kbergnut.Anders.Lindberg@bleiker.vgs.no

Tanja Marianne Hauge Linde

tanja.marianne.hauge.linde@bleiker.vgs.no

Hanna Rodgers Løseth

Hanna.Rodgers.Loseth@bleiker.vgs.no

Miriam Rese Marthinsen

Miriam.Rese.Marthinsen@bleiker.vgs.no

Kristine Bøvre Mikkelsen

Kristine.Bovre.Mikkelsen@bleiker.vgs.no

Anne Marie B. Rødnes

Anne.Marie.B.Rodnes@bleiker.vgs.no

Synnøve Wisløff Samuelsen

Magomed Vakhajevit Selmurzaev

Magomed.Vakhajevit.Selmurzaev@bleiker.vgs.no

Kåre-Andre Sundberg

Kare-Andre.Sundberg@bleiker.vgs.no

Sveinn Sandvik Svendsen

Sveinn.Sandvik.Svendsen@bleiker.vgs.no

Åshild P. Sviland

Ashild.P.Sviland@bleiker.vgs.no

Niels Arne Rand Sælid

Niels.Arne.Rand.Salid@bleiker.vgs.no

Elisabeth G. Thorkildsen

elisabeth.g.thorkildsen@bleiker.vgs.no

Trine Birgitte Dahl Tryggestad

Trine.Birgitte.Dahl.Tryggestad@bleiker.vgs.no

Anne Kristin Ulleland

Anne.Kristin.Ulleland@bleiker.vgs.no

Tone Sudmann Varfjell

Tone.Sudmann.Varfjell@bleiker.vgs.no

Miriam Martinsen Young

Miriam.Martinsen.Young@bleiker.vgs.no